Оксана | 2019-01-06 14:53:29

Спухло ребро і болить

Дуже спухло ребро і болить, вже роки 2-3 було видно що щось не так але останній рік почалися болі (почало тривожити) була в різних лікарів, робили рентген(флюорографію) і УЗД, в хірурга , в сімейного лікаря і ТД, загалом нічого толком не сказали , а це все тривожить і не на жарт так , постійні переживання і самонакручування...буду вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день .Зробіть МРТ грудноі клітини. Одразу будете знати діагноз.