Яна | 2019-01-12 00:00:49

Тиреоїдит

Стать:жіноча Вік:22 3 місяці назад почав турбувати біль в серці та тахікардія 90-110 за хв при зверненні до кардіолога ніяких патологій не виявили але порекомендували сходити на УЗД щитовидки і звернутися до ендокринолога. На УЗД показало хронічний аутоімуний тиреоїдит а ендокринолог порадила здати АТПО і результат 618 і вітамін D результат 52, мені назначити «Цефасель» і «Тиреоклін» по 1 т*6 тижнів, вчора знов здавала АТПО результат 728. Ще завала якийсь гормон але результат був трошки відхилений від норм тому не пам‘ятаю його. І ще цілий тиждень цілодобово тримається температура 37-37.2 Порадьте будь ласка що робити

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Основний показник - рівень ТТГ в крові. Немає інформації про антитіла до рецептора ТТГ, загальний аналіз крові, тому заочно оцінити Ваш стан неможливо.