Олена | 2019-01-16 14:22:12

Горло

Добрий день, проблеми із горлом, 3й день температура зростає до 37,7, але час від часу вона спадає і її не має, горло полоскаю фурациліном. При полосканні горла відхаркую зелену слизь, ніби згустки соплів, але не кашляю, насморку не має, інколи коли піднімається температура ламає тіло. В горло пирскаю орасепт, бол ран від температури приймаю.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Если температура будет держаться, тогда не откладывайте визит к доктору. При болях в горле можете применять Ангиноваг спрей, 3 раза в день.