maxatlet77 | 2019-01-16 23:02:23

Небажана вагітність

Доброго вечора,сьогодні займались з дівчиною сексом,і після закінчення виявилось що презерватив порвався і сім,я повністю попало всередину ,дівчина одразу побігла в туалет і прийняла душ,ми вирішили купити таблетки ,Постинор, вона випила одну приблизно через 15-20 хв,через 12 годин згідно інструкція вона вип,є ще одну.У дівчини почались місячні 31.12.18 закінчились приблизно 05.01.19. Період овуляції здається не був. Порадьте будь ласка що робити, і як поступати далі?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, кроме экстренной контрацепции на данном этапе нет больше никаких методов контрацепции.