Оля | 2019-01-17 10:30:18

Аскариди у дити

Виявили аскариди, приймали зентел 1таблетеа 3 дні. Не допомогло. За 2 тижні лікар сказав повторити курс. Скажітьбудь ласка, як їх вивести, може є додаткові народні засоби, разом із прийомом таблеток. І чи буде видно їх у касових масах, при прийомі антигельмінтних таблеток, чи вони розщеплюються у жкт і виходять вже не видні людському оку. Дякую!

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Не зрозуміло, де виявляються аскариди? В калі яйця? Неживі аскариди частково перетравлюються в ШКТ і побачити їх оком проблематично.