Женя | 2019-01-17 13:28:48

Червоне пятнишко

Доброго дня! Підскажіть що це може бути. В моєї дитини 4 дні тому появилось пятнишко температури нема і дитину воно не турбує. Що це може бути і як лікувати?

Ответы врачей 1

Денисенко Анна Юрьевна
педиатр
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Такі плями можуть з'явитися після того, як дитина знаходилась на холодному повітрі. Як правило, вони проходять самі та не потребують лікування. Але для точного діагнозу потрібний огляд педіатра. Будьте здорові!