Диана | 2019-01-17 16:04:38

Геморой при вагітності

Доброго дня) на початку місяця я виявила у калі кров неодноразово, після чого звернулася до проктолога він назначив свічки реліф і таблетки нормовен я поїла їх 2 дні після чого мені ставало погано, я їх перестала пити, під кінець місяця я з'ясувала що вагітна, на теперішній час у мене вагітность 7 тижнів і знову почалися кровотечі з анального отвору, я незнаю що мені робити, ті ліки які мені приписав лікар не можна застосовувати під час вагітності або тільки з обережністю) що б ви могли порадити мені зробити

Ответы врачей 1

Калиманов Константин Игоревич
Адрес: г. Одесса
Используйте  мази, гели, кремы, свечи от геморроя. Такие препараты отличаются своей безопасностью для плода.  Часто понимание проблемы, необходимые правильные рекомендации по образу жизни, питанию и профилактическому приему лекарственных средств помогают значительно снизить количество обострений и максимально затормозить развитие болезни.