Олег | 2019-01-30 12:17:24

Інфекція кишківника та сечової системи.

Часті рецедиви циститів і т.д. тільки пропю ліки, два три дні і все заново... Думаю причина в Е.соli, ентерококу, грибах Candida...вони присутні в кишківнику і звідти напевно потрапляють в усі інші органи. Пив антибіотики різні - ефект тимчасовий. Зараз знову інфекція в сечовому - бактерії, лейкоцити 20-35 + Е.соli, в спермі також Е.соli. Прошу надати дієвий відгук на запит... Дякую

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Ваш випадок не може бути вилікувано в дистанційній формі . Приходьте на консультацію і потрібні дообстеження . З повагою Святослав Бойко , клініка "Уросвіт", м. Львів, вул. Огієнка 3