Катерина Михайлівна | 2019-02-14 22:02:43

Поведінка дитини

Добрий день. Я розкажу спершу про нас. У нас повна сім'я. Маємо старшого сина 10 років ДЦП і молодшого 4,10 років.У нас проблема з поведінкою молодшого сина. Його відділи в садік в 1.10 місяців. Постійно як міняв обстановку мав понос. Так само я перейшов в молодшу групу. Як встидається тримає руки як котик щігнуті до грудей і розкриває рот. Уже 6 місяців гризе нігті ужасно,нічого не можем зробити. Так само у садочку на музиці грище нігті або по коврику валяється. Діти з нього сміються і він також. Ми не знаєм,що маєм робити. В чому наша проблема. Підскажіть.

Ответы врачей 2

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Похоже на детский невроз, но более точно сможет определить врач невролог. Также рекомендуется психологическая коррекция поведения.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня! Це невроз. До дитячого психоневролога. Потрібне лікування.