Юра | 2019-02-22 12:47:01

либидо

добрий день!мені 34 роки маю скарги на низьке либидо та не возбуждаюсь...гормони ,простата,сосуди норма.маю дипресию та апатію.звертався до психиатра був назначенний триттико. він не допоміг не з дипресією не з либидо.чи можє дипресия бути причиною низького либидо?як вилікуватися і повернутися до повноціного життя?

Ответы врачей 2

Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Вполне может, либо они "поддерживают" друг друга! Для уточнения ситуации необходим диалог, - см. мои контакты в анкете на сайте. Удачи, и будьте здоровы!
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
І це лікується ... після дообстеження, у т.ч. і на предмет причин негараздів із сексуальним та психічним здоров,ям.