Вікторія | 2019-03-01 09:50:51

Припинення годування дитини нруддю

Доброго дня. Кормлю дитину груддю, ніяк неможемо відлучитись, дитині вже 2роки і 7 місяців. Інколи виникає відчуття,що вже неможу смокче сильно виникає відчуття, що витягне жили, без грудей нехоче засинати інколи прокидається вночі навіть пропоную водичку але після всерівно просить грудь. Порадьте будь ласка як відлучити дитину.

Ответы врачей 1

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Достінекс 2 табл. разом однократно. Забинтувати молочні залози еластичним бинтом днів на 5. Не сціджуватись, не годувати груддю. Обмежити вживання рідини. Харчуватись в сухомятку.