Сергей | 2019-04-15 18:04:58

Спермограмма

Об'ем 5. Колiр бiлувато сiруватий. Р-н 8. Запах специфiчний. Каламутнiсть каламутна. Консистенцiя рiдка. Розрiдження через 50хв. В'язкiсть 0.2. Загальна концентрация сперматозоiiдiв 65. Загальна кiлькiсть сперматозоiiдiв у евакулярi 325. Кiлькiсть рухомих форм 61. Кiлькiсть малорухомих форм 8. Кiлькiсть нерухомих форм 31. Кiлькiсть живих форм 75. Кiлькiсть мертвих форм 25. Лiпоiiднi тiльця в помiрнiй кiлькостi. Аглютинація слабо виражена. Норм форми сперматозоiiдiв 58. Патологiчнi форми 42. Патологiя головки 23. Патологiя тiла 4. Патологiя хвоста 15. Незрiлi сперматозоiiди 0. Нормальная спермограмма?

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Да