Надія | 2019-04-23 19:35:21

Як перебороти страхи

Доброго дня, в мене були страх я за все переживала боялася що помру, що зробиться погано. І я довго лікувалася приймала багато різних антидипресантів, а 5місяців тому дізналася що вагітна і різко перестала приймати препарати, ніби все було добре, а от зараз починає вертатися страх, починаю переживати щоб мені не зробилося погано, за роди щоб мені щось не зробилося в голові після родів? Порадьте мені щось будь ласка що мені робити? Чи можна приймати антидипресанти на 22 тижні вагітності???

Ответы врачей 1

 Моргун Максим Владимирович
психотерапевт, психиатр
Адрес: г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 401. а так же Г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26-Ж, Офисный центр, кабинет 34. Частная практика.
Телефон: 099-176-55-33 (Viber) 067-58-58-901 (WhatsApp)
Доброго дня. Такі препарати зашкодять чи можуть зашкодити дитині і протипоказані при вагітності та годуванні груддю. Докладну інформацію про школу Ви можете отримати у гінеколога та в генетичній консультації. Вважаю, що Ви поставили серйозне питання про Ваше самопочуття, при цьому розмірковуєте про лікування самотужки з порадами через інтернет? Раджу Вам підійти до психотерапевта, і, можливо, Ваш стан мине без ліків.