Ірина | 2019-05-02 14:39:35

Анальна тріщина

Доброго дня. Місяць тому, після дефекації побачила кров на бумазі,точніше,розмазана,світлого кольору, трішки. Три рази було, та в ділянці ануса печіння, яке минає через годину. Мазала троксевазином, минало, аж поки знов не з'являється Її закреп. Як закрепа немає, то крові і печіння теж не має. Кров можна було б і не помітити, але вже місяць закреп у вигляді горошин. Закрепи турбують ще з 15 років, відколи зробили операцію з видалення апендикса. Але раніше так прискіпливо я до цього не відносилась. Місяць тому, папі зробили операцію, на прямій кишці, з видалення злоякісної пухлини і л/в. Що це може бути? І яке лікування?

Ответы врачей 1

Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Добрий день, зверніться до лікаря для лікування закрепів і обстеження.