Николай | 2019-05-08 13:19:51

Заложено ухо

Добрый день. У меня заложены уши (пробки). Подскажите что нужно сделать для того чтобы убрать пробки. Капли А-Церумен капал уже два раза - не помагает. Помогите пожалуйста.

Ответы врачей 1

Рудко Петр Олегович
Адрес: г.Киев , улица Кириловская 127
Телефон: Тел.   044-451-78-01    067-499-02-07
Доброго дня! Потрібно їх видалити за допомогою промивання або механічного видалення! Відчуття заложеності можуть викликати і інші захворювання!