Ірина | 2019-05-23 16:48:23

невус

Доброго Дня ! В дитині 5 років має вроджений пігментний невус коричневого кольору під оком 1 см . Чи потрібно кожного дня користуватися сонцезахисним кремом .Якщо так то яким . Чи навпаки він нашкодить.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Не обов,язково - тільки при інтенсивному сонячному опроміненню. Але, в залежності від кольору невуса, динаміки (відсутності збільшення в розмірах) можна зовсім не користуватися кремами. Або просто нехай носить картуз з козирком, один козирок чи прикриває невус кусочком паперу, пластирем Мікропора.