Вікторія | 2019-06-07 12:36:17

Можливий геморой

Доброго дня, мені 16р. Чи можливий геморой в такому ранньому віці? Я веду нормальний спосіб життя, і для мене дуже дивний той факт, що у мене можливий геморой, але уже декілька днів я відчуваю дискомфорт, легкий біль, і начебто зовні є вузол. Соромлюся комусь про це казати. Порадьте будь ласка що робити.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Лучше всего приехать на осмотр проктолога.Возможно,это не геморрой.Осмотр покажет.