Так, ми п’ємо ліки ще з весни (лікарня була навесні) - в даному випадку...

Так, ми п’ємо ліки ще з весни (лікарня була навесні) - в даному випадку це нейриспін, але в невеликій дозі, бо більша викликає "застрягання" ( чи "спотикання" ) в мові, а також меліпрамін. Які ще додаткові методи лікування можливі, крім медикаментозного? Чи можливий неправильний (розбалансований) психічний розвиток (а отже, і відставання у певних сферах ) у дитини з нейросенсорною туговухістю (а ми не знаємо, може в нього є ще якісь є ураження), якщо та дитина не дістає відповідної допомоги в розвитку? А також чи можливі в зв’язку з цим психічні розлади?Ми свідомі того, що наш випадок дуже складний. Де шукати допомоги? Ми живемо в районному центрі Львівської області. З повагою, Анна.

Ответы врачей 1

Гнатюк Роксолана Михайловна
психиатр
Адрес: г.Тернополь, Украина, ул.Троллейбусная, 14, Доцент кафедры неврологии, психиатрии, наркологии и медицинской психологии Академии им. И.Горбачевского
Телефон: 43 57 71
Шановна, Анна,
чому б вам не звернутися у Львів, там є багато хороших і відповідальних психіатрів та психотерапевтів?