Эксперимент #365днівбезцукру: Япония

#365днівбезцукру против крошечного токийского пирожного. Olena Vedmid продолжает эксперимент в Японии. 

Олена Ведмідь
Олена Ведмідь HR-director компанії Postmen

10 днів в Японії, де кожна вітрина з солодощами – це окремий витвір мистецтва, минув тільки з одним порушенням. Я з’їла тістечко. Але у мене є виправдання: я мріяла про нього цілий рік, ще з минулої поїздки. І друге – воно було крихітне.

ЯПОНІЯ

Я з'їла корзинку з пісочного тіста з сирною начинкою... Що я відчула, коли це зробила? Спочатку – насолоду, а потім – розчарування і думки “навіщо?”. Але згодом я вирішила себе вибачити. Тим більше жодні інші солодощі мені не хотілось. Хоча після того, як я дозволила собі тістечко, то зловила себе на кількох шматках хліба... І переконати себе у тому, що це їсти не можна, було важче, ніж раніше.

Читайте также: Olena Vedmid: 365 днів без цукру

#365днівбезцукру

Не куштувала

Завдяки тому, що я діяла згідно з рекомендаціями дієтолога, то дізналась, що в Японії бувають смачні не тільки суші. Так, на вечерю я скрізь шукала овочі. Таким чином, відкрила для себе інший бік японської кухні. Кілька разів замовляла овочі на пару – це красиве різнокольорове блюдо, яке готується просто на столі перед тобою.

Кажуть, що в рис для суші також додається цукор, але в Японії відмовитись від суші – це для мене божевілля, тому я закрила очі на цю інформацію. Але в Україні їсти суші немає жодного бажання.

суши Япония

Овочі на пару - дуже смачно!

Останнім часом я читаю багато вегетаріанських блогів. Але не тому, що вирішила відмовитись від м’яса (хоча я його і так ніколи багато не їла), а тому що вегетаріанці вживають здорову їжу, в якій майже ніколи немає цукру. За одним з рецептів, зробила вівсяне печиво та цукерки з фініків та смажених грецьких горішків. Перетерти ці інгредієнти разом та зробити з них кульки – зайняло хвилини три. А задоволення – не передати словами.

Щоправда, мій старший син, якому майже 10 років, не поспішає підтримувати маму. Хоча і в нього по-трохи, дуже поступово змінюються смакові пристрасті. А ось донька, яка на два роки молодше, з задоволенням їсть все, що я зараз готую. Цукерки з фініків їй дуже смакували!

без цукру

Не куштувала

У мене більше немає питань, пов’язаних з цукром, крім одного: чому я не зробила цього раніше??? Я все життя страждала від проблем зі шлунком, від зайвих 3-4 кг, які збираються на животі! Жодні заняття спортом не допомагали мати фігуру, про яку мріяла! Хоча мій тренер завжди говорить про правильне харчування. Чому я його ніколи не слухала? Відповідь очевидна. Я була цукро-залежна!

Минуло півтора місяці життя без цукру. Результат: мінус 2 кілограми!

Читайте также: