XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»

17-19 квітня 2018 року відбудеться XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»!

Мета форуму – демонстрація новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів в медицині та сучасних методів лікування, обмін досвідом між фахівцями різних регіонів України та з-за кордону.

Форум і виставка – це захід, де зустрічаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників та постачальників медичного обладнання. Протягом багатьох років ця виставка була ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, нових методик  лікування та передових технологій.

Про організацію заходу організатори інформують державні та приватні спеціалізовані установи (лікарні, госпіталі, поліклінічні відділення, медичні, реабілітаційні та діагностичні центри), сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, фахівців з питань реабілітації, керівників аптечних мереж, фармацевтів та широке коло спеціалістів галузі Західної України та України в цілому.

медичний форум

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій нових технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

Тематичні дні Форуму:

  • 17 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасна онкологія в еру скринінгових програм»
  • 18 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації»
  • квітня 2018 р. – Практичний майстер-клас по новітнім технологіям в галузі реабілітації

*Програма наукових заходів буде доповнюватись

Даний Форум внесений у Реєстр наукових заходів та виставок  Міністерства  Охорони Здоров’я України.

Організатор Форуму – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.