Проект допомоги сиротам «Творимо добро разом!»

Не бути байдужим, допомагати тим, хто цього потребує – сьогодні ці принципи стають невід’ємною частиною життя українців. Благодійність перетворюється у стиль життя, який дозволяє почувати себе Людиною, роблячи добро і підтримуючи тих, хто не може жити повноцінно.

Згідно з даними Міністерства соціальної політики, станом на 2013 рік в Україні нараховується 96 тис. дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони є однією з найменш захищених частин соціуму. Але при цьому вони, як і інші діти, є майбутнім нашої держави, тому ми повинні дбати про них і забезпечувати їм достойний рівень життя.

З 1 жовтня 2014 року фармацевтична компанія «Орісіл-фарм» запускає проект «Творимо добро разом!». Метою даного проекту є допомога дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування. 1 гривня від продажу кожної упаковки препарату «Атоксіл» перераховується на потреби дитячих будинків та спеціальних шкіл-інтернатів.

Проект здійснюється шляхом відбору тих закладів, які найбільше потребують підтримки, визначенням їхніх пріоритетних потреб безпосередньо на місці та наданням необхідної допомоги. Слідкувати за реалізацією проекту можна на сайті www.orisilpharm.com та на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook www.facebook.com/atoksil.ua

Чужих дітей не буває!

Проект допомоги сиротам «Творимо добро разом!»