Добрый день! подскажите, какой препарат можно принять,чтоб успокоится

Добрый день! подскажите, какой препарат можно принять,чтоб успокоится...дело в том,что 9 мая я улетаю и страшно боюсь этого процесса...это не первый мой полет(летала из Киева),а теперь лечу из родного города,где когда-то произошла страшная катастрофа и это не дает мне покоя...нервничаю и переживаю сильно,что приводит к частым спазмам кишечника...Как успокоиться? спасибо

Ответы врачей 3

Гнатюк Роксолана Михайловна
психиатр
Адрес: г.Тернополь, Украина, ул.Троллейбусная, 14, Доцент кафедры неврологии, психиатрии, наркологии и медицинской психологии Академии им. И.Горбачевского
Телефон: 43 57 71
Віка, Я дуже рада за вас!
Ви - молодчинка!
Це ваш перший, але великий крок до перемоги над фобією!
Треба трошки менше хвилюватися за все. Дуже важко змінити свої особистісні риси характеру, але можливо.
Дуже добре, що ви відволіклися від своїх думок на сестру.
Трохи менше тривоги і ваше життя стане значно кращим.
Удачі!

Гнатюк Роксолана Михайловна
психиатр
Адрес: г.Тернополь, Украина, ул.Троллейбусная, 14, Доцент кафедры неврологии, психиатрии, наркологии и медицинской психологии Академии им. И.Горбачевского
Телефон: 43 57 71
Можливо, ви людина, яка любить все конролювати? А в літаку - переліт поза вашим контролем. Просто постарайтеся довіряти пілоту і команді літака. Пілот - це професіонал, який вже давно виконує свою роботу. Раніше люди їздили підводами, сьогодні літають літаками. І в підводи могло поломатися колесо.........
Як казав Марк Твен "моє життя було повним страхів і неприємностей, більшість з яких так і не сталися". Не варто мучити себе переживаннями, типу "це може статися". Тому що перевжно ми боїмося не реальності, а скоріше своїх думок і фантазій про те, що може статися...

Гнатюк Роксолана Михайловна
психиатр
Адрес: г.Тернополь, Украина, ул.Троллейбусная, 14, Доцент кафедры неврологии, психиатрии, наркологии и медицинской психологии Академии им. И.Горбачевского
Телефон: 43 57 71
Віка, як ваш переліт?
Тільки сьогодні побачила ваше запитання.
Якщо ви часто літаєте, то краще звернутися за допомогою до спеціаліста, щоб подолати цей страх, або фобію.
А можливо, у вас є інші страхи?