Доброго вечора! Дітей звичайно плануємо і вже б хотілось пошвидше завагітніти та от на обстеженні...

Доброго вечора! Дітей звичайно плануємо і вже б хотілось пошвидше завагітніти та от на обстеженні мені тоді сказали, що це і є причиною. Скажіть будь ласка чи це так?

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
План дій в таких випадках переважно такий: якщо киста однорідна, не має камер і включень, тобто схожа на функціональну кисту, її розмріри не перевищують 6 см, вона не росте, то жінці пропонують пробувати вагітніти не менше ОДНОГО року регулярного статевого життя. При цьому проводять УЗІ кожні 2 місяці після місячних. Якщо розміри кисти більші, наявна симптоматика (болі, нерегулярні цикли і т.д.), якщо розміри збільшуються або киста міняє свою форму і консистенцію, проводять діагностичну лапароскопію.