Добрий день.Мене дуже торбує таке питання

Добрий день.Мене дуже торбує таке питання.. я вагітна 24 тижні піднімала трошки тазік з водою і тепер мене болить трохи живіт зліва біля пупця.Болить як сижу і зразу встану або довго стою.Низом живіт не болить як на загрозу переривання вагітності.просто біля пупця як нажму легенько. Хочу звернутись до лікаря і незнаю чи можна мене оглядати чи можливо на УЗД треба піти бо була трохи пошкоджена плацента.Дякую за любу допомогу

Ответы врачей 1

Специалист
Вам срочно необходимо обратиться к акушер-гинекологу по месту, где вы состоите на учете. После осмотра доктора, при подтверждении угрозы прерывания беременности, вам необходима госпитализация в стационар для дальнейшего лечения. Если вам тяжело идти в женскую консультацию, то вам необходимо вызвать на дом скорую помощь и вас госпитализируют.