у мене є така проблема------ коли статевий член узбудженому стані, то головку неможливо залупити,...

у мене є така проблема------ коли статевий член узбудженому стані, то головку неможливо залупити, таке враження що вона зрослася з шкірою! чи є назва моїй проблемі і як її позбутися, може зробити обрізння!!!

Ответы врачей 1

Специалист
Ваша проблема називається фімоз, лікування оперативне (обрізання).