добрий день! підскажіть будь -ласка,у мене видалена щитовидна залоза повністю

добрий день! підскажіть будь -ласка,у мене видалена щитовидна залоза повністю.приймаю еутироксу 150.як мені не поправлятись.я сиділа на дієті з гречкою результат був ,але тільки починаю трошки їсти раптово поправляюсь.весь час на гречці не можу так як болить шлунок і підшлункова.на перед дуже вдячна. P.S чи можна підібрати дієту тільки для мене.спасибі

Ответы врачей 1

Специалист
В даномі випадку необхідна індивідуальна консультація. Попередньо необхідно вияснити, чи правильно підібрана доза горомонального засобу у ендокринолога. Загалом дійсно, харчування повинно бути індивідуальним. Якщо буде бажанння, напрaвте мені харчовий щоденник за 2-3 дні. Адреса: [email protected] Чітко вкажіть, в який час, і в якій кількості , і які харчові продукти Ви споживали.