Здравствуйте, у ребенка (1,3) увеличина печень вследствии пересенной болезни (сепсис, флебит пупочной вены), мы...

Здравствуйте, у ребенка (1,3) увеличина печень вследствии пересенной болезни (сепсис, флебит пупочной вены), мы начали делать прививки и меня интересует можно ли нам делать прививку от гепатита.

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! Насправді протипоказання до вакцинації проти вірусного гепатиту такі ж самі, як і до інших щеплень. Якщо немає гострої фази захворювання, щеплення робити можна.