Добрый день. Подскажите пожалуйста, ребенку(мальчик) 1,5 мес

Добрый день. Подскажите пожалуйста, ребенку(мальчик) 1,5 мес. в последнее время начал сильно плакать.Приходила медседсестра, говорит, что возможно это \"опускаются яички\". Скажите,что делать в такой ситуации????? Зарание, спасибо!

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! Найчастішою причиною плачу в такому віці є кишечні кольки. Відрегулюйте своє харчування, якщо дитина на грудному вигодовуванні - виключити жирну, смажену їжу, продукти, які провокують газоутворення - бобові, солодощі, консервації, копчені продукти і т.д. Якщо на штучному - подумайте про зміну суміші чи дозування. Також доцільно подавати інфакол двічі на день. Якщо протягом тижня симптоми не зменшаться, зверніться до лікаря.