Добрий день.

Добрий день...В 25 тижнів я була на УЗД і мені точно сказали що в мене буде дівчинка.А зараз як пішла в 30 тижнів..то лікар сказав шо точно сказати неможна бо в 36 тижнів опускаються ухлопчиків яїчка..і шо це може бути і хлопчик..Підскажіть будьласка як би це був хлопчик то було б це видно зараз? Тому що одна лікарка сказала що дівчинка друга кажешо точно неможна сказати...Але дитинка не заховалась , її видно а сказати не можуть вже на такому терміні

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
В 25 тижнів визначити статеву принадлежність не так просто, і досить часто лікарі помиляються. В 36 тижнів можна багато чого побачити, але відповідь вашого лікаря якась непевна. Це означає, що або він не розуміється в цьому питанні, або положення плода було таке, коли добре побачити статеві органи не було можливості.