Доброго дня!Мене приблизно останні пів року болять коліна

Доброго дня!Мене приблизно останні пів року болять коліна.Відчувається дискомфорт коли піднімаюсь по сходах,коли відвідую тренажерний зал.Складається враження,наче мої ноги(зокрема коліна)деформуються!Відвідувала ортопеда,він говорить що небачить причин для хвилювання,але все більше турбують коліна!Допоможіть!Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Проконсультуйтесь у ревматолога,зробіть МРТ суглобу, який більше турбує, по даних його можна буде опосередковано судити і про стан іншого суглобу.Якщо не має даних за травматичне пошкодження менісків, то консервативно лікуватися у ревматолога.Обстежтесь, будете в Києві, зайдете до нас на консультацію."Центр здорової спини та суглобів" 098 476 00 11.