Доброго дня! мені 19 років, у мене вже близько двох років не регулярний менструальний цикл...

Доброго дня! мені 19 років, у мене вже близько двох років не регулярний менструальний цикл (буває. що і по 2 місяці немає).В останнє це було в останніх числах лютого одразу після місячних мала незахищені статеві стосунки , зарас відчуваю нудоту щоранку,запаморочення і внизу живота якось тяне і дискомфортно...провела тест на вагітність - два теста показали дві смужки, але одна з них ледь помітна.Була у лікаря - вагітності не виявив, прописав клімонорм. Скажіть будь-ласка чи варто мені приймати ці таблетки, чи не зашкодить це мені?

Ответы врачей 1

Специалист
Климонорм- Комбинированный эстроген-гестагенный препарат. Восполняет недостаток женских половых гормонов в менопаузе. Устраняет соматические, психические и др. климактерические эстрогензависимые симптомы в период пре-, пост- и менопаузы. Предотвращает снижение костной массы и остеопороз. Вам 19 лет, категорический нельзя принимать этот препарат. Обратитесь к другому гинекологу.