Добрий день ! Одено Петрівно дуже потрібна ваша консультація Після вагітності та родів у мене...

Добрий день ! Одено Петрівно дуже потрібна ваша консультація Після вагітності та родів у мене з"явилась ерозія ,прийшла до свого гінеколога на огляд ,сказала ,що потрібно заморожувати ,взяла аналізи мазка (були високі лейкоцити ,сказала ,що це може бути через ерозію ,біопсію не робила ,аналізи ніби нормальні ).11.01.12р,зробила замороження ,на огляд прийшла 14.03.12р,Лікар сказала що ерозія зажила гарно і все ок ,проте знову були високі лейкоцити (15-16,с 12-14),та у мене після ерозії ,після сексу з"являються коричневі (інколи і кроВ"янисті виділення),приписала мені свічки нео-пенотран форте +спринцювання (ромашка+чистотіл),ніби виділення припинились і от вчора знову після сексу кровило В чому може бути причина ? Що мені потрібно робити ?які аналізи ще здати ? Буду дуже вдячна за вашу відповідь !!!!

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Потрібно повторити цитологічний мазок і оглянути кольпоскопічно.