Добрий день! В мене є проблема, з якою я не можу впоратись самостійно, тим більше...

Добрий день! В мене є проблема, з якою я не можу впоратись самостійно, тим більше шо дуже хочу дитинку ((( Заміжня вже давненько,а сексом займатись з чоловіком не можу, навіть стидно про таке говорити.... Коли намагаємось це зробити,вкотре вперше ((( ніколи не виходить...(((,постійно заважає якась напруга, десь підсвідомо я опираюсь і не можу контролювати свої дії Допоможіть, будь-ласка, порадьте до кого звернутись, дуже хочемо малятко.....

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте! Помочь забеременеть в подобных случаях может инсеминация спермой мужа. Кроме того Вам стоит проконсультироваться у психолога-сексолога - часто этого бывает достаточно чтобы решить Вашу проблему. Обе услуги доступны в нашей клинике.