Добрый день, скажите пожалуйста с какой целью в клинике Мать и Дитя для проведения...

Есть ответ
Добрый день, скажите пожалуйста с какой целью в клинике Мать и Дитя для проведения процедуры инсеминации требуют справку о группе крови моего мужа (врачам клиники не достаточно информации с моих слов)? Какой смысл требований со стороны вашей клиники справки от терапевта "о разрешении беременеть"? Это при том, что я в клинику принесла кучу справо к: спермограмму, МАР-тест, гормоны, щитовидку,бакпосев,мазок, сделала узи, и принесла деньги. Не считаете ли Вы ситуацию а)развод на деньги (ведь, чтобы не бегать, справку можно в МатьИДитя получить. Вам мало того, что пациент оплатит за стоимость процедуры? Вы таким образом хотите перекрыть затраты клиники на рекламную кампанию?; б)бюрократия - Вы видели список справок, которые требуют доктора в Вашей клинике? Половина требуемых справок к делу (инеминации) не относятся

Ответы врачей

Березовская Елена Петровна

Березовская Елена Петровна

Я почитала этот приказ... Мда.... Заграницей такой муры нет. Это просто банальное выкачивание денег, разрешенное министерством. Тупой ограниченный приказ.

Микитюк Олександр Володимирович

Микитюк Олександр Володимирович

Выдержка из приказа МОЗ Украины, по которому мы работаем: Обсяг обстеження осіб, яким проводяться лікувальні програми ДРТ Обсяг обстеження жінки Обов’язкове: - висновок терапевта про стан соматичного здоров’я та відсутність протипоказань для виношування вагітності; - визначення групи крові та резус-фактору; - клінічний аналіз крові що враховує час згортання; - аналіз крові на сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С; - бактеріоскопічний аналіз виділень із 3 точок (вагіни, уретри і цервікального каналу); - цитологічне обстеження мазків з шийки матки; - загальне гінекологічне обстеження; - ультразвукове обстеження органів малого тазу. За показаннями: - обстеження матки та маткових труб (гістеросальпінгографія, лапароскопія, гістероскопія, кольпоскопія); - біопсія ендометрія; - бактеріологічне обстеження матеріалу із уретри та цервікального каналу; - аналізи крові фолітропін (ФСГ), лютропін (ЛГ), естрадіол (Е2), пролактін (Прл), тестостерон( Т), кортізол (К), прогестерон (П), тироксин (Т3), трийодтиронін (Т4), тіреотропін (ТТГ), соматотропін (СТГ); - обстеження на наявність антиспермальних та антифосфоліпідних антитіл; - обстеження на урогенітальні та TORCH – інфекції; - висновки інших спеціалістів за показаннями (визначає лікар); - медико-генетичне консультування та каріотипування; - флюорографія. При виявленні захворювань за наявності показань до ДРТ проводиться лікування виявленої патології. Обсяг обстеження чоловіка Обов’язкове: - аналіз крові на сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С; - спермограма. За показаннями: - визначення групи крові та резус-фактору; - консультація андролога; - медико-генетичне консультування та каріотипування; - обстеження на інфекції TORCH – комплексу; - аналіз крові на фолітропін (ФСГ), лютропін (ЛГ), тестостерон (Т), пролактин (Прл).

Майоров Марк Вениаминович

Майоров Марк Вениаминович

К кому ПЕРСОНАЛЬНО Вы обращаетесь?