Доброго дня! Чи не могли б ви подивитися моє меню на день і внести корективи,...

Доброго дня! Чи не могли б ви подивитися моє меню на день і внести корективи, якщо потрібно: 7.00 - кава + шматочок сиру 9.00 - салат + білок 11.00 - стакан томатного соку 12.00 - салат + білок 13.00 - тренування 16.00 - суп (уха) 18.00 - фрукти або йогурт

Ответы врачей 1

Скиталинская Оксана Васильевна
диетолог
Адрес: Киева, врач-диетолог центра здорового питания '100 років'
Телефон: 050-38-38-169
Доброго дня, Наталю! В цілому, ваш раціон виглядає збалансованим. Але шматок сиру на сніданок - це не дуже правильно, тому що-перше, сир - це жирний продукт, який пройшов обробку. По-друге, сніданок - це найважливіший прийом їжі за день, і обмежуватися шматочком сиру - це не достатньо. Ідеально, якщо це буде якась каша, оскільки складні вуглеводи дають енергію і мозку, і всьому організму, і, враховуючи, що вранці обмін речовин більш швидкий, ніж увечері, калорії каші будуть всі "спалені". Останній прийом їжі повинен включати якийсь кисломолочний продукт - кефір чи натуральний йогурт, або білий сир. Зробити кориснішим ці продукти допоможуть ягоди - 1 столова ложка на порцію (можна брати заморожені). Всього Вам найкращого! :)