Добрий вечір! Кілька днів мене мучить застуда

Добрий вечір! Кілька днів мене мучить застуда. Вже почуваю себе краще, але закладений ніс. Вже пробувала деякі народні методи, не помагає, лише каплі віброцил полегшують диханя. Але їх приходиться капати майже що 2 години. Боюся звикнути до них. Порадьте що робити, щоб ніс не закладало, бо вночі важко спати.

Ответы врачей 2

Кот Вячеслав Федорович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Днепровская набережная 25, Клиника «МЕДИСВИТ»
Телефон: 8 (067) 506-52-06, (095) 465-50-52
Я надав Вам найефективнішу та найбезпечнішу пораду як найшвидше та найбезпечніше позбавитись хвороби. Якщо Ви можете дозволити собі приймати неефективне чи небезпечне лікування, то лікар без огляду може вгадати лікування з такоюж ймовірністю як аптекар чи сусідка, але відповідальність несе тільки лікар... Якщо лікар Вам повідомить, що він не впевнений на 100% у призначеному лікуванні, Ви будете виконувати його рекомендації??
Кот Вячеслав Федорович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Днепровская набережная 25, Клиника «МЕДИСВИТ»
Телефон: 8 (067) 506-52-06, (095) 465-50-52
Добрий день, Світлана. Вам необхідно звернутися до ЛОР лікаря для виключення гаймориту. Бувайте здорові.