Доброго дня. Буду дуже вдячна за відповідь

Доброго дня. Буду дуже вдячна за відповідь. Лікар терапевт має підозру на анемію.Гемоглобін понижен 96(здавала в останній день менструації)все остальне в нормі тільки моноцити 1 та еритроцити нижче норми (але не поню цифру) потім через тиждень перездала 110 Ферретин 99.2(норма від 15 до 100) залізо здала через тиждень після ферретину 8.95 ШОЕ 2 Пройшла УЗД 5 червня сечостатевої системи у жінок і внтут. органів черевної порожнини- все в нормі,флюорографію шийного відділу хребта-паталогій нема(тільки викр. хребта )Мала за 2013 рік проблеми з хребтом(вискочили диски і забій рік тому) Мене турбує сильне випадіння волосся.Турбує головокружіння задищка при фізичних навантаженнях і стресі, підвищене серцебиття, випадіння волосся, головокружіння, підвищений апетит, збідьшення ваги трішки. щИТОВИДКА-ТТГ 4.95 мМОна л.(опис лабораторії результат вище максимально припустимої меєі 3.20 )вільний Т4 і АНти ТПО в нормі ЯКИЙ ЦЕ ВИД АНЕМІЇ ЗАЛІЗОДЕФЕЦИТНА ЧИ ІНША.ЯЩО НЕ В ЗАЛІЗІ СПРАВА ТО ЯКІ ПОТРІБНО АНАЛІЗИ ЗДАТИ ЩОБ ВИЯВИТИ ВИД АНЕМІЇ.

Ответы врачей 1

Специалист
Железодефицитную анемию от В12 дефицитной отличить сложно, допустим, а остальные при нормальной крови лучше не брать в расчёт. Кроме анемии, есть ещё другие симптомы сидеропении (т.е. недостатка железа в организме) - и сухость кожи, и хрупкость волос и ногтей, и слабость и многие другие. Анемию лечить должен либо Ваш терапевт, либо гематолог. Если есть сомнения, гематолог может назначить дополнительные обследования. Принимать препараты железа придётся в любом случае.