vakseniya 18 | 2014-04-02 12:37:21

Трещины на подушечках пальцев рук

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что может быть причиной появления очень глубоких трещин на подкшечках пальцев рук? Кожа сухая, но других симптомов нет. Раны достаточно крупные, будто резаные. У врача была, неипредложили даже анализы сдать, прописали мазь Акридерм и капсулы Пантовигара. Результатов нет.

Ответы врачей 1

Николаева Зоя Ахмедовна
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Днепровская набережная, 23, Центр эстетической медицины "Goravsky"
Телефон: 8044 220 47 17
Доброго дня, автор запитання! Скоріш за все, у Вас прояви дісгідрозу, або акродерматиту. Такі стани частіше за все виникають або при невірному догляді за руками, або при загостренні хронічних захворювань(частіше шлунково-кишкового тракту). Також це може бути проявом алергії на прийом будь-яких нових медикаментів, або на фоні стресу. Тому уважно проаналізуйте останні події Вашого життя. Для заживлення тріщин, рекомендую спеціальні креми, яки призначені для саме таких випадків. Це може бути: сікальфат або барьердерм бальзам проти тріщин, також може бути флексітол. Бажаю успіхів!