kattimila | 2014-09-11 23:47:33

Вагітність

Добрий день. В мене таке питання до вас, я вагітна , остання МС 28,07,2014 а 29-30. 08 в мене була трошки нежить і подразнення в горлі, яке викликало кашель. Я перед цим пару днів змерзла, можливо це через це а можливо просто якийсь вірус. Температури не було і через два дні все пройшло. Скажіть будь - ласка може це якось негативно вплинути на плід. Я дуже переживаю.

Ответы врачей 2

Погребняк Марина Ивановна
гомеопат
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Братская, 10. Метро'Контрактова плоша'
Телефон: +38 050 425 14 54
Добрий день, не турбуйтесь ,будь-ласка. Якщо потрібно в період вагітності лікуватись, то краще це робити у врача-гомеопата. Я постійну супроводжую у період вагітності декілька пацієнток. Звертайтесь , будь ласка. http://homeopath.in.ua/ Телефонуйте 0504251454
Бабенко Оксана Михайловна
репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ "Мать и дитя"
Телефон: 0978794838
Не переживайте, если бы влияние произошло, то беременность уже прервваалась бы