Неля | 2016-10-28 23:32:02

Операція обов'язкова?

Добрий час доби!Велике прохання допомогти порадою:у моєї мами більше місяця назад моча пішла з кров'ю,вона звернулася в лікарню,здала всі аналізи,направили на ренгет,який показав опухоль на нирці з метастазами на легких,пройшла курс хіміі.Через місяць сказали приїхати:якщо мтс не будуть розвиватися,виріжуть нирку.є всі аналізи.можу скинути.підскажіть чи можна обійтись без операціі?

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua

Обращайтесь на очные консультации, с результатами обследования в профильные учреждения к онко-урологу.