Таня | 2017-02-06 22:02:55

Молочницч

Вагітна 21 тиждень , місяць назад лікувалася від молочниці. Все пройшло, було нормально ,попала в лікарню,кололи антибіотик після лікарні знову появилася молочниця .як лікувати? І чоловікові таблетки?

Ответы врачей 1

Избаш Олег Иванович
Адрес: г. Одесса, ул. Академика Вильямса, 59 К, в помещении медицинского центра "МеДиаКом"

Завжди лікування молочниці у жінок повинно супроводжуватись протигрибковою терапією. Поява проблеми у ваному випадку дуже передбачувана. Рекомендації : флюконазол ( 1 упак - 10 капсул по 100 мг) - пити по 2 капсули в день одноразово. Якщо були статєві акти із супругом, то йому - теж саме.

З повагою, Ізбаш Олег іванович