Ірина | 2017-03-17 09:23:00

Долихосигма

Доброго дня! Надіюся на вашу допомогу!Мені 34 роки.У мене постійно проблеми з стільцем.Постійно турбують закрепи,болі,здуття. Три місяці тому робила колоноскопію,ніяких особливих проблем немає,лише виявили долисохілму,порадили вживати продукти,які покращують перстальтику,і час від часу приймати піколакс,так і роблю,але майже нічого не допомагає,і піколакс не завжди розвільняє.Постійна важкість в животі,їм дуже малими порціями ,бо не маю жовчевого .Порадьте,будь ласка,чи потрібні якісь ще додаткові обстеження,що робить,щоб полегшити свій стан ?

Ответы врачей 1

Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595

Добрый день. Ирригоскопия, хофитол, санаторное лечение например Миргород.