Інна | 2017-04-11 18:47:56

все включено

Мені 26років,після родів через 2 місяці почався нестерпний зуд в задньому проході,кров при дефекації,звернулась до проктолога сказав що є анальна тріщина і так як я вже сама побачила є поліп,приписав свічки Проктіс-М і мазь Офлокаїн протягом 10 днів.Сказав що потрібна операція.Пролікувалась свічками і мазью,зуд пройшов одразу.Я годую груддю,дитині на даний момент 4 місяці.Який процес операції?Який післяопераціний період я маю перебувати в стаціонарі?Колять антибіотики?Я зможу продовжити годування?Які правила та рекомендації я повинна дотримуватись,дієта,не піднімати важкого і т.д?І ще б цікавило скільки така операція коштує?

Ответы врачей 1

Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595

Подобные вопросы необходимо решать с Вашим оперирующим хирургом.Если ситуация не критична, то стоит отложить операциу до окончпания лактации.