Тетяна | 2017-04-27 23:56:39

Гарднерельоз

Доброї ночі. Вже багато років не можу вилікувати гарднерельоз. Я вже й сама точно не пам"ятаю, що приймала за всі ці роки ,але проблема завжди повертається, буквально за кілька тижнів. Пам"ятаю призначали метронідазол, мікожинакс, тержинан, неотризол. Проблема залишається. Підкажіть будь-ласка, що робити? Дякую!

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Вам потрібно повноцінне обстеження на всі інфекції ,що передаються статевим шляхом, бак.посів виділень з піхви з антибіотикограмою.