Тетяна | 2017-05-05 09:19:59

Менструація

Доброго дня! Я вже восьмий місяць годую сина грудьми. Місячні почалися як малому було три місяці. В мене цикл попередній був 42 дні, цього місяця знову затримка. Затримка буде поки я буду годувати? Чи це погано? Чи краще піти провіритися? Дякую.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день . Якщо Ви не використовували надійний метод контрацепції то могли завагітніти. Зверніться до гінеколога.