Маряна | 2017-05-18 16:26:55

Вагітність

Добрий день...у мене таке запитання.. статевий акт був з 1-5 числа..менструація мала бути 16 числа..робила сьогодні тест на вагітність негативний((може це бути вагітність просто тест ще нічо не показує??

Ответы врачей 1

Анастасия Шевченко, консультант Likar.info
Доброго дня! Так, 1-5 травня - як раз середина циклу, коли, ймовірно, була овуляція. Тест може показати вагітність не зразу. Хіба що продаються високочутливі тести, які дозволяють визначити наявність вагітності навіть до затримки.