Назар | 2017-06-16 16:37:11

Алкоголь при плануванні вагітності і при самій вагітності

Доброго дня! Цікавить таке питання: чи можна дружині на етапі плануванні вагітності і при самій вагітності (коли вона наступить) вживати алкоголь, якщо можна, то коли і в яких дозах? Бо я дуже проти цього і ми сваримось через це.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. На етапі планування та під час вагітноості( особливо на ранніх термінах) алкоголь,тютюн, наркотики, все має поганий вплив на плід.