Марта | 2017-08-09 21:42:20

Затримка

В мене затримка 5 днів, робила тест на 3 дні затримки, був негативний, але самопочуття жахливе, дуже втомлена , жахливо тошнить і на вечір шалений апетит, останній статевий акт був за день до овуляції, що це може бути?

Ответы врачей 1

Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Часом тести брешуть, для гарантії зробіть ан крові на ХГЛ, він покаже - є вагітність чи ні.