оля | 2017-09-20 14:06:15

затримка місячних

Добрий день,мене звати Оля,я з Києва.Я хотіла у вас спитати,я за півтори неділі до місячних робила пару тестів і показало одну чітку полоску,а друга трішки світліша,і так і остальні показували,а потім полоска робилась дуже світла.А зараз два дні затримка,і я відчуваю як знизу трішки коле,ниє.Це може бути вагітність?Бо я робила ХГЧ крові,то не показало до затримки.

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день, Оля. Так, це може бути вагітність. Зробіть повторно аналіз крові на ХГЛ на 5-7 день затримки. Всього найкращого!