Ольга | 2017-10-27 16:51:18

Дисплазия шейки матки

Добрый день, мне врач-гинеколог сделал анализ на цитологию и в результате Дисплазия тип ІІІб что это значит?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
У Вас виявлено дисплазію шийки матки -це передраковий процес і потрібне доостеження : Digene test, фемофлор скрін мікроскопія мазку, біопсія шийки матки та кольпоскопія ,на основі отриманих результатів можна вибрати правильну тактику та об'єм лікування.